Apie autorę..

Apie Širdies dienoraščio autorę

Širdies dienoraščio autorė Evelina Biliūnaitė - Tamulaitienė

"Gera gyventi, kai klausai savo širdies", - Evelina Biliūnaitė 

www.sirdiesdienorastis.lt

Evelina nuo vaikystės domisi Visatos dėsniais, įvairiomis situacijomis, daug metų savarankiškai studijavo eilę saviugdos ir sąmoningumo knygų, lektorių bei guru. Evelina nei dienos nepraleidžia be saviugdos knygų ar seminarų ir savo gyvenimą vadina kūryba.

Evelina yra įkūrusi  rinkodaros agentūrą "Berklis", taip pat savo aistrą internetui pavertė verslu ir įkūrė jau trečius metus veikiančią SEO, interneto rinkodaros, PR mokymų agentūrą SEO AKADEMIJĄ. Dar Evelina yra įkūrusi savirealizacijos ir verslumo mokymų projektą "VERSLODARA", kur padeda žmonėms unikalia metodika atrasti savyje mylimą veiklą. Evelina yra ir "RAŠYTOJŲ AKADEMIJA" įkūrėja, kur dalinasi su žmonėmis įvairiausių tekstų rašymo paslaptimis, net knygų rašymu. Taip pat įkvepiančiomis mintimis Evelina  dalijasi savo tinklaraštyje Facebook'e "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina". Na, o 2016 metais Evelina įkūrė ŠIRDIES AKADEMIJĄ, kurios metodika gimė klausantis savo Širdies. Tad Širdies dienoraštis sukurtas remiantis unikalia, praktikoje patikrinta ir išbandyta metodika, kurio gairės padės išmokti gyventi Širdimi kiekvieną, kuris apie tai svajoja.

Evelina yra rebefingo instruktorė ir veda sąmoningo kvėpavimo sesijas Kaune (https://www.inspire.lt).

Evelina yra ežurnalo INSPIRE įkūrėja ir redaktorė (www.zurnalasinspire.lt).

Evelina laisvalaikiu tapo paveikslus, rašo knygas bei leidžia laiką su šeima bei augintiniais.

Evelina yra išgyvenusi daugybę širdies skaudulių ir netekčių, savianalizės ir saviugdos būdu išsigydė tiek kūno, tiek sielos žaizdas ir šiomis praktiškai patikrintomis žiniomis sukūrė metodiką Širdies akademijoje ir pritaikė ją Širdies dienoraštyje, kuris leis daugeliui kenčiančių sielų atsispirti nuo bedugnės ir gyventi didingą gyvenimą.

Sekite lektorės veiklą Facebook'e: https://www.facebook.com/evelinadabar/