Knygos - dienoraščio pristatymas

Sausio 21 d. šeštadienio pavakarę Kaune, Vagos knygyne pristatyta unikali saviugdos knyga "Širdies dienoraštis". Apie įvykusį pristatymą paskatyti galite čia.

O vasario 8 d. 18 val. knygyne "Vaga", PPC "Ozas", Vilnius - vyks antrasis knygos pristatymas!

Kaip išmokti klausyti savo širdies balso, kaip stabilizuoti savo psichiką, sustiprinti emocinę būseną, pagerinti santykius su aplinkiniais ir pagaliau būti laimingu žmogumi? Šiuos ir dar daugelį kitų klausimų padeda gvildenti Evelinos Biliūnaitės - Tamulaitienės savistabos knyga "Širdies dienoraštis", kurios pristatymas įvyks jau vasario 8 d. 18 val. knygyne "Vaga" .

"Kviečiu gyventi širdimi, kviečiu išgirsti savo širdies balsą, kviečiu prisiminti, kaip mylėti save ir kitus, kaip atleisti, kaip atkilti nukritus ir daugiau niekada nepalūžti. Kviečiu tapti pačia geriausia savo paties versija. Kviečiu gyventi savo didingą gyvenimą, kuris jums priklauso prigimtine teise."

- į savęs pažinimo kelionę kviečia knygos-dienoraščio autorė Evelina.

Jau vasario 8 d. knygos pristatymo metu autorė ne tik atskleis, kaip teisingai pildyti dienoraštį, siekiant gauti kuo didesnę jo teikiamą naudą širdžiai bei sielai, bet ir suteiks daugiau naudingų savistabos žinių, harmoningo, pilnavertiško gyvenimo patarimų. Čia kiekvienas turės galimybę iš arti susipažinti su knygos autore, išgirsti jos asmeninio gyvenimo nuopuolių bei pakilimų istorijas.

"Širdies dienoraštyje" glūdi unikali ir praktikoje išbandyta Evelinos Biliūnaitės - Tamulaitienės metodika. Rinkodaros agentūra "Berklis", "SEO akademija", "Verslodara", "Rašytojų akademija", "Širdies akademija" - autorės ilgametės patirties darbo vaisiai, projektai, įkvėpę dienoraščio atsiradimą.

Daugiau informacijos apie renginį:

Evelina Tamulaitienė

Tel.nr.: +37065521188

El. pašto adresas: sirdiesdienorastis@berklis.lt